ÖDEME POLİTİKASI

Orangevenue.com’ dan yapacağınız alışverişleri tanımlanmış olan Ödeme Seçenekleriyle %100 güvenli olarak ödeyebilirsiniz. Ürünlere ait taksit seçenekleri ve ödeme türleriyle ödemelerinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme sistemimiz sayesinde kredi kartsız ve banka kartsız nakit ödeme ile sipariş verebilirsiniz. (NOT: Kapıda ödeme de siparişinize ek kargo ücreti yansıtılır ödeme yaparken bu bilgileri görebilirsiniz.) Banka Havalesi ile alım yaparsanız (İŞ BANKASI TL Kozmos Tekstil ve Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti. TR 46 0006 4000 0011 0593 2611 72) iban hesap numaranızdır.

(NOT: Kapıda ödeme sistemimiz artık sona ermiştir.)

 

TESLİMAT POLİTİKASI

orangevenue.com ürünlere göre teslimat yapmaktadır. Siparişi verilen ürünün detay kısmında belirtilen zaman ve şartlarda ürün teslimatı gerçekleştirilir. Teslimat sırasında oluşacak hasar, yıpranma vs. gibi durumlardan orangevenue.com sorumlu tutulamaz. Ürün Teslimatı size ulaştığı anda satın aldığınız ürünü Kargo Görevlisinin yanında paketi AÇMADAN kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir problem olduğu kanaatine varırsanız, bu problem ile ilgili olarak tutanak tutturup ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra üründe hasar yıpranma vs. gibi problemler çıktıysa aldığınız gün içinde bizimle iletişime geçiniz. Sipariş verdikten 15 gün sonrasında problem çıkan ürünlere herhangi bir işlem yapılmayacaktır. Hasarlı ürünlerde whatsapp veya mail yoluyla ürünün fotoğrafını göndermeniz gerekmektedir, aksi takdirde herhangi bir işlem yapılmayacaktır.